Totaal
0,00
winkelmand voor de prof
team1
team2

Team

ALSAN VALCKE TEAM

"Individually, we are one drop. Together, we are an ocean."

SALES - BATHING

bathing_zonder chris

1 Ann Schillewaert
Adviseur bathing, projectbegeleiding

Ann@valcke.be

2 David Lannoy
Adviseur bathing, projectbegeleiding

David@valcke.be

3 Leen Debruyne
Adviseur bathing

Leen@valcke.be

4 Mia Gabriël
Adviseur bathing & energy, dienst naverkoop

Mia@valcke.be
5 Nele Christiaens
Adviseur bathing

Nele@valcke.be
6 Candice Chambers
Adviseur bathing & Cooking

Candice@valcke.be
7 Annabel De Vlieger
Adviseur bathing


Annabel@valcke.be


8 Laura Dhaese
Adviseur bathing



Laura@valcke.be





SALES - COOKING


cooking

1 Candice Chambers
Adviseur bathing & cooking

Candice@valcke.be
2 David Lannoy
Adviseur bathing & cooking, Projectbegeleiding

David@valcke.be




SALES - ENERGY

energy



1 Christophe De Jonghe
Adviseur verwarming en ventilatie


Christophe@valcke.be

2 Michael Van De Walle
Adviseur verwarming en ventilatie


Michael@valcke.be


3 Dries Snauwaert
Adviseur verwarming en ventilatie, dienst naverkoop


Dries@valcke.be



SALES - TOONBANK

toonbank


1 Wim Coopman
Adviseur toonbank

Wim@valcke.be


2 Filip jocqué
Adviseur toonbank

Filip@valcke.be


3 Stuart Jervis
Adviseur toonbank en dienst naverkoop

Stuart@valcke.be


4 Raf Gabriel
Adviseur toonbank

Raf@valcke.be



VERTEGENWOORDIGERS

vertegenwoordigers_2

1 Roelof Goemaere
Outside Sales Representative Oost   

Roelof@valcke.be
2 Gino Vanholm
Outside Sales Representative West    

Gino@valcke.be
3 Thierry Loete
Outside Sales Representative Projects

Thierry@valcke.be




LOGISTIEK

magazijn en logistiek

1 Olivier Driessen-Andries
Magazijnier



2 Jonas Beekaert
Magazijnier/ onderhoudstechnicus



3 Raf Gabriël
Logistiek verantwoordelijke



4 Guido Buysse
Chauffeur

5 Jens Hoste
Magazijnier





ADMINISTRATIE

administratie

1 Sandy Coene
Marketing & Communicatie

Sandy@valcke.be
2 Ellen De Vis
Boekhouding en personeel

Ellen@valcke.be
3 Delphine Van Vooren
Orderadministratie

Delphine@valcke.be
4 Sandra Aesaert
Boekhouding en leveranciers

Sandra@valcke.be
5 Vicky Van Landschoot
Orderopvolging

Vicky@valcke.be
6 Emmelien Willems
Orderadministratie

Emmelien@valcke.be



DIRECTIE

zaakvoerders_2

1 Philip Valcke
COO
2 Chris Valcke
CEO