Totaal
0,00
winkelmand voor de prof
banner

Team

ALSAN BLANCO/VALCKE TEAM

"Individually, we are one drop. Together, we are an ocean."

BATHING

bathing_zonder chris_just

1 Ann Schillewaert
Adviseur bathing, projectbegeleiding
Ann@valcke.be



2 David Lannoy
Adviseur bathing, projectbegeleiding

David@valcke.be



3 Leen Debruyne
Adviseur bathing
Leen@valcke.be



4 Mia Gabriël
Adviseur bathing & cooking, dienst naverkoop

Mia@valcke.be


5 Nele Christiaens
Adviseur bathing

Nele@valcke.be


6 Candice Chambers
Adviseur bathing & Cooking
Candice@valcke.be


7 Laura Dhaese
Adviseur bathing
Laura@valcke.be

8 Aike Theuns
Adviseur bathing
Aike@valcke.be


9 Eliza Oosterlynck
Adviseur bathing & cooking
eliza.oosterlynck@blanco.alsan.be


10 Ruben Van Twembeke
Adviseur bathing & cooking

ruben@blanco.nu







COOKING


cooking

1 Candice Chambers
Adviseur bathing & cooking
Candice@valcke.be


2 Mia Gabriel
Adviseur bathing & cooking
mia@valcke.be


3 Eliza Oosterlynck
Adviseur bathing & cooking

eliza.oosterlynck@blanco.alsan.be


4 Ruben Van Twembeke
Adviseur bathing & cooking
ruben@blanco.nu





ENERGY

energy


1 Christophe De Jonghe
Adviseur energy
Christophe@valcke.be

2 Michael Van De Walle
Adviseur energy
Michael@valcke.be

3 Dries Snauwaert
Adviseur energy
Dries@valcke.be




STUDIEBUREAU


studiebureau

1 Roelof Goemaere
Outside Sales Representative
Roelof@valcke.be


2 Stuart Jervis
Adviseur toonbank en dienst naverkoop
Stuart@valcke.be


3 Ann Schillewaert
Adviseur bathing
Ann@valcke.be


4 Bruno Gyselinck
Adviseur energy
Bruno@blanco.nu

5 Jan Van Der Heyden
Dienst naverkoop
jan@blanco.nu

6 Filip Dumon
Adviseur energy
Filip@blanco.nu




SALES

vertegenwoordigers_niew

1 Pytsje Boersma
Sales Management Support
pytsje@valcke.be


2 Gino Vanholm
Outside Sales Representative     
Gino@valcke.be

3 Thierry Loete
Outside Sales Representative Projects
Thierry@valcke.be

4 Erik De Loose
Outside Sales Representative

Erik@blanco.nu


5 Serge Haeck
Outside Sales Representative

Serge@blanco.nu







MARKETING & COMMUNICATIE

marketing

1 Sandy Coene
Marketing & Communicatie

communicatie@alsan.be

2 Annabel De Vlieger
Marketing & Communicatie

annabel@valcke.be




TOONBANK EN LOGISTIEK

toonbank en logistiek

1 Wim Coopman
Adviseur toonbank

Wim@valcke.be


2 Filip jocqué
Adviseur toonbank

Filip@valcke.be


3 Raf Gabriël
Logistiek verantwoordelijke Eeklo
Raf@valcke.be


4 Olivier Driessen-Andries
Magazijnier


5 Jonas Beekaert
Magazijnier/ onderhoudstechnicus


6 Jens Hoste
Magazijnier


7 Guido Buysse
Chauffeur

8 Pascal Rottiers
Chauffeur
magazijn1@blanco.nu

9 Philip Schockaert
Logistiek verantwoordelijke Wetteren
philip.schockaert@blanco.nu

10 Mario Eeckhout
Adviseur toonbank

magazijn2@blanco.nu


11 Stijn Van Hove
Adviseur toonbank

magazijn1@blanco.nu






ADMINISTRATIE

administratie

1 Emmelien Willems
Orderadministratie
Emmelien@valcke.be


2 Vicky Van Landschoot
Orderopvolging
Vicky@valcke.be


3 Delphine Van Vooren
Orderadministratie
Delphine@valcke.be


4 Sandra Aesaert
Boekhouding en leveranciers
Sandra@valcke.be


5 Ellen De Vis
Boekhouding en personeel
Ellen@valcke.be


6 Anja Verliefde
Boekhouding en personeel
Anja@blanco.nu


7 Anne Lelièvre
Boekhouding en personeel

Anne@blanco.nu

8 Francois Vanderghote
Orderadministratie

Francois@blanco.nu



DIRECTIE


zaakvoerders


1 Philip Valcke
COO Alsan Valcke
2 Chris Valcke
Vestigingsverantwoordelijke Eeklo
CEO Alsan Valcke
3 Renaat Blancquaert
Vestigingsverantwoordelijke Wetteren